بلاگ

تقویت درب منزل و آپارتمان با جدیدترین تکنولوژی روز

تقویت درب منزل و آپارتمان با جدیدترین تکنولوژی روز

تقویت درب منزل و آپارتمان یکی از مهمترین اقداماتی است که می تواند، از ورود افراد بیگانه جلوگیری کند. به دلیل اینکه درب ورودی ساختمان بسیار در معرض افراد بیگانه و سارقان قرار دارد. پس با این حال تقویت درب منزل و آپارتمان با بکارگیری از تکنیک های متفاوت یکی از موارد بسیار مهم در هر خانه می باشد، که باید آن را در الویت قرار دهید.

روش های متعددی وجود دارد، که شما می توانید درب منزل خود را ایمن کنید. پس در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

چگونه درب منزل و آپارتمان را ایمن سازی و تقویت کنیم؟

درب منازل و آپارتمان ها اولین قسمتی است که سارقان برای داخل شدن به ساختمان به سوی آن می روند.

سارقان برای باز کردن قفل درب ها ابزار مورد نیاز را با خود دارند. پس با این نتیجه گیری اگر تقویت درب منزل و آپارتمان را هم به خوبی انجام دهید باز هم بدون قفل استاندارد همه چیز بی فایده است.  

در این قسمت یک سوال پیش می آید، که ما برای تقویت درب منزل و آپارتمان چه کارهایی را باید انجام دهیم؟ 

پس با ادامه دادن به مطالعه این مقاله به شما خواهیم گفت که، برای تقویت درب منزل و آپارتمان و سیستم امنیتی ساختمان چه اقداماتی را باید انجام دهید.  

صفحه های قرار گرفتن قفل درب را باید تعویض نمایید

اگر که می خواهید تقویت درب منزل و آپارتمان را انجام دهید باید با قرار دادن صفحه فلزی بلند در داخل فریم درب شروع کنید. صفحه فلزی باید 10 سانتی متر یا بیشتر باشد تا اگر کسی بخواهد به درب ضربه ای بزند موفق به شکستن قفل درب نشود.

روش دوم برای تقویت درب منزل و آپارتمان پیچ های کوتاه است ، که با تعویض آن ها با پیچ 5/7 سانت آن ها را محکم تر و مقاوم تر می کنید. تعویض این پیچ ها جلوی ضربه های شدید را می گیرد و مقاومت بسیار بالایی دارند.

شما می توانید برای تقویت درب منزل و آپارتمان از قفل های مولتی پوینت و یا منو بلاک استفاده کنید این نمونه از قفل ها چند زبانه دارند، که از آن ها در درب های ضد سرقت نیز استفاده می شوند. پس حتما در انتخاب قفل و برند آن دقت فرمایید.

قفل های ضد سرقت به خاطر ویژگی های بسیار فوق العاده ای که دارند، می توانند بهترین گزینه برای تقویت درب منزل و آپارتمان باشند.

درب های ورودی قدیمی را تعویض نمایید.

به مرور زمان و تغییر آب و هوا درب ها دچار فرسودگی می شوند. به همین دلیل است که ما به شما پیشنهاد می کنیم، که برای تعویض درب های ورودی هر چه سریعتر اقدام کنید.

درب های ورودی قدیمی را تعویض نمایید

بهترین درب ساختمان دربی است که بتواند در مقابل ضربه های مهیب مقاومت داشته باشد. درب های تمام چوب می توانند در مقابل ضربه ها مقاومت داشته باشند. ولی باید مطمئن شوید که از متریال خوبی استفاده کرده باشند. در انتخاب های بعدی می توانید از جنس های مثل فایبر گلاس و استیل بهره ببرید.   

شاید که برخی از درب های قدیمی بسیار مقاوم باشند، اما نمی توانند امنیت را برای منزل وآپارتمان شما فراهم کنند. درب های نسل امروز را بصورت دگرگون ساخته اند، برای اینکه غیر قابل نفوذ باشند. با این وجود بهترین راه تقویت درب منزل و آپارتمان تعویض درب های قدیمی با درب های منحصر به فرد امروزه است. 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به امنیت خانه اهمیت می دهید، پس تقویت درب منزل و آپارتمان بهترین روش می باشد. در انتخاب درب دقت نمایید. درب ضد سرقت امنیت منزل شما را چندین برابر می کند.  

تقویت درب منزل و آپارتمان با بروز رسانی قفل درب ها

درب هایی که دارای 2 قفل و چند زبانه هستند، درب های ایمن تری می باشند. در بازار قفل های متعددی وجود دارد. اگر شما هم از قفل های قدیمی استفاده می کنید، باید فورا برای امنیت بیشتر حتما قفل های ضد سرقت را جایگزین آن ها کنید.

بهترین نوع قفل ها برای تقویت درب منزل و آپارتمان قفل های چند زمانه هستند. باید در نظر داشته باشید، که قفل ضد سرقت برای درب را با برند های معروف خریداری کنید. 

قفل ضد سرقت برای تقویت درب منزل و آپارتمان

برای تقویت درب منزل و آپارتمان می توانید از قفل های یک طرفه استفاده کنید، تا امنیت را چندین برابر کنید. باز کردن این نوع قفل فقط از داخل ساختمان امکان پذیر است. سارقان با این نوع قفل به مشکل بر می خورند، پس راهی به جز شکستن درب ندارند، اما باز هم به دلیل ورقه فولادی درب ضد سرقت نمی توانند کاری کنند.  

قفل و یراق ضد سرقت

عیب این نوع قفل این است که فقط از داخل باز می شوند و شما هم نمی توانید خارج ازخانه آن را باز کنید. سارقان همیشه زمانی وارد خانه می شوند که کسی در خانه نباشد. جدیدا محصولی وارد بازار شده است که می توانید، آن را با خود ببرید، با این محصول شگفت انگیز دیگر کسی نمی تواند قفل را از بیرون باز کند.       &nbs