بلاگ

۱۵ مدل از پرفروش ترین و جدیدترین درب ضد سرقت

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضد سرقت اهورا درب

انتخاب درب ضد سرقت جدید همیشه دغدغه کسانی است که در حال بازسازی یا در حال ساخت ساختمان خود هستند می باشد.  اولین مشخصه درب ضد سرقت مجموعه اهورا درب استراکچر داخلی لنگه درب است که داخل تمامی درب ها به صورت کامل با ورق فلزی به صورت ۱۰۰ درصدی پوشش داده شده است و با اضافه شدن قوطی های افقی و عمودی ایمن جلوی هر نفوذی غیر مجاز را می گیرد.

 ما در اینجا لیست ۱۵ مدل از پرفروش ترین و جدیدترین درب ضد سرقت مدرن و لوکس که انتخاب شده اند را همراه با توضیح مختصر شرح دادیم.

درب ضد سرقت جدیدی که بسیار پرطرفدار و لوکس است با ورق چهارچوب ۱.۵ میلی متر قابل ساخت و با کیفیت رنگ الکترواستاتیک کوره است.شبکه بندی تمام فلزی افقی و عمودی با رویه چوب بلوط و رنگ پوششی طوسی تیره با کیفیت رنگ پلی اورتان وارداتی کشور ترکیه می باشد.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت روکش بلوط ،اهورا درب

شیشه سکوریت از جدیدترین درب های ضد سرقت می باشد که به دلیل قابلیت ترکیب با انواع چوب ها و رنگ های مختلف تنوع بسیار بالایی دارد. این درب ضد سرقت با سبک مدرن و ترکیب شیشه سکوریت و رنگ پلی اورتان طوسی می باشد که بسیار مدل محبوبی تبدیل شده است.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت مدرن طوسی و شیشه سکوریت اهورا درب

از پرفروش ترین درب های شیشه سکوریت می توان به این محصول اشاره کرد . ترکیب چوب طبیعی راش و شیشه سکوریت می باشد و که اضافه شدن روکوب ساده زیبایی خاصی به این محصول بخشیده است. این محصول با چوب بلوط هم تولید می شود.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت شیشه و چوب اهورا درب

این درب ضدسرقت از طرح های پرفروش چوب گردو می باشد که ترکیبی از منبت و دوقاب برجسته می باشد که روکوب تاجدار زیبایی این محصول را بیشتر کرده است .

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت مدرن چوب گردو اهورا درب

رنگ سفید همیشه محبوب و پر طرفدار بوده است . این درب ترکیب شده با کامپوزیت می باشد که ترکیب رنگ سفید پلی اورتان و رنگ مشکی نمای بسیار زیبایی به این محصول داده است. این درب در رنگ های طوسی و گردویی قابل تولید می باشد که با کیلک روی لینک می توانید رنگ های دیگر را مشاهده کنید.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت سفید اهورا درب

از جدیدترین درب های ترموود که با شیشه خاص طراحی شده سکوریت اجرا شده است و به تازگی وارد خط تولید این مجموعه شده است. جنس ترمو این محصول اصل فنلاندی می باشد و با کیفیت پلی اورتان ترک رنگ شده است.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت ترمووود شیشه خور اهورا درب

رنگ طوسی از رنگ های پرطرفدار این مجموعه می باشد که درخواست تقاضا بسیار بالایی دارد. رنگ این درب با کیفیت پلی اورتان ترک می باشد و قابلیت تغییر رنگ در انواع مشکی ، سفید و انواع رنگ های گردویی نیز دارد.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت طوسی مدرن اهورا درب

این محصول از چند سالی است که بسیار مورد پسند مخاطبان قرار دارد. این درب روکش چوب راش با ترکیب شیشه کلاسیک می باشد که به صورت برجسته کار شده است .

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت شیشه و چوب راش اهورا درب

از طرح های جدید برجسته که شیشه سکوریت به صورت غیر قرینه کار شده است که به تازگی وارد خط تولید شده است.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت قهوه ای شیشه سکوریت اهورا درب

این طرح نیز از طرح های محبوب مجموعه اهورا درب می باشد با ترکیب رنگ مشکی پلی اورتان ترک و چوب گردو می باشد که همیشه مورد توجه مدرن پسندان بوده است. رنگ طوسی این محصول هم بسیار پرطرفدار است.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت مشکی و چوب گردو اهورا درب

درب ضد سرقتی که در دسته سلطنتی قرار دارد و از طرح های برجسته منبت کاری شده است که بسیار مورد توجه قرار دارد که با اضافه کردن روکوب تاجدار زیبایی این محصول بیشتر شده است.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت سلطنتی اهورا درب

این درب در عین سادگی بسیار جذاب می باشد و رنگ سفید پلی اورتان ترک این درب ضد سرقت بسیار درخواست برای سفارش این محصول وجود داشته است.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت سفید اهورا درب

این درب از طرح های برجسته دو قاب می باشد که روکش این درب چوب گردو اجرا می شود و رنگ پلی اورتان وارداتی ترکیه می باشد و با اضافه روکوب ساده گردو زیبایی این محصول دو چندان شده است.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت قهوه ای چوب گردو اهورا درب

درب ضد سرقت که محصول جدید می باشد و ترکیبی از چوب ترمو فنلاندی و رنگ طوسی می باشد که به تازگی به خط تولید استفاده شده است.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت طوسی و ترموود اهورا درب

از دیگر طرح های پرفروش رنگ سفید این محصول می باشد که به وسیله دستگاه cnc حکاکی می شود که معمولا مورد انتخاب مدرن پسندان نیز می باشد.

پرفروش ترین و جدیدترین درب ضدسرقت سفید مدرن اهورا درب

ما در این مقاله ۱۵ مدل از پرفروش ترین و جدیدترین درب ضد سرقت مجموعه اهورا درب را به شما معرفی کنیم. در ادامه شما تمام محصولات درب ضد سرقت را مشاهده می کنید که برای آشنایی با مشخصات فنی روی محصول کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *