بلاگ

درب اتاقی

درب اتاقی

درب اتاقی شامل قسمت ها و دسته بندی های مختلف است که هر کدام مورد انتخاب خاص مشتریان می باشد. برای جدا کردن فضاهای داخل خانه از درب داخلی یا اتاقی استفاده می کنند. در ادامه مطالب ما به معرفی محصولات اهورا که تولید کننده با اعتبار درب است می پردازیم.

دسته اول درب اتاقی مورد استفاده به MDF  ها تعلق دارد که با طرح های مختلف و رنگ های متنوع مورد پسند گروهی از مشتریان است. دسته دیگر درب اتاقی مربوط به درب هایی که تماما از چوب ساخته شده و روکش های گردو یا راش یا بلوط و گردو دارد و جلوه طبیعی از چوب طبیعی دارد و دسته سوم برای هماهنگی با درب های اتاق و سرویس از کیفیت و رنگ یکسانی انتخاب میکنند که به درب های PVC  با انواع رنگ و طرح رجوع میکنند.

درب اتاقی که به درب داخلی نیز شهرت دارد بر اساس نوع استفاده و متریال به کار رفته به دو دسته درب سرویس ضد آب و درب اتاق خواب شناخته می شود. به طور مثال درب اتاق خوب از انواع متریال روکش پی وی سی، اچ دی اف و ABS ساخته می شود.

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید و قصد دارید بهترین درب داخلی را با متریال مناسب خریداری کنید، با اهورا درب تماس بگیرید.

درب اتاق خواب با روکش پی وی سی چیست؟

درب های ساختمانی PVC

در این نوع درب اتاق خواب، روکش پی وی سی توسط دستگاه ممبران روی کلاف چوب روس و دو پنل ام دی اف، وکیوم می شود. که به درب اتاقی وکیوم نیز شهرت دارند. از دسته بندی های درب اتاق ممبران می توان به طرح سی انسی درب اتاق ، برجسته و منبت اشاره کرد. قابل ذکر است، پس از انتخاب طرح، امکان روکش کردن درب با روکش های افرا، بلوط ، ملچ ، گردو، سفید طلایی و گزینه های دیگر وجود دارد.

درب اتاق HDF چیست؟

درب های ساختمانی HDF

درب اتاق HDF که به پیش ساخته نیز شهرت دارد، از قیمت مناسبی برخوردار است. این نوع درب مورد توجه انبوه سازان می باشد. از معایب این نوع درب می توان به محدود بودن طرح و عدم مقاومت در برابر رطوبت اشاره کرد. ضمنا درب HDF رنگ زده و خام موجود می باشد.

درب اتاق ABS چیست؟

مقالات، درب abs

درب اتاق ABS روکش های متفاوت و رنگ های مختلفی دارد. قیمت این محصول مناسب است و در واقع به دلیل مقاومت بالا در مقابل رطوبت ، بیشتر در سرویس بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد. عمر بالا در این نوع درب باعث شده در اتاق خواب نیز کاربرد داشته باشد.

در پایین صفحه میتوانید از محصولات درب های اتاقی و تنوع آن و توضیح کامل مربوط به هر درب را مطالعه فرمایید.

محصولات درب اتاقی